PostWysłany: Wto 12:22, 17 Mar 2009    Temat postu:

PostWysłany: Pon 22:03, 16 Mar 2009    Temat postu:

Gołąbek trzymaj sie Wink ps Celtic wygrał z Rangersami Very Happy
nexes77
PostWysłany: Pon 19:34, 16 Mar 2009    Temat postu:

Ból kostki wiem coś o tym ja też drugi mecz z kontuzja grałem najgorzej było po meczu myślałem że sobie mogę obetne!
Golabek
PostWysłany: Pon 18:53, 16 Mar 2009    Temat postu:

Elo

Dzisiaj byłem u lekarza.. i diagnoza 3 tyg. w gipsie... :/
Ale ugadałem się i nie mam gipsu tylko będę nosić orteze stawu skokowego.. Powiedział, że po tygodniu dwóch mogę lekko trenować ale to lekko, żeby rozchodzić.. :/ Więc przepraszam za postawę w ostatnich meczach ale ból kostki nie pozwalał mi grać w pełni..
nexes77
PostWysłany: Pon 13:06, 16 Mar 2009    Temat postu:

Oba rzuty karne był przypadkowe więc pretensji do zawodników nie można mieć. Przegrana tkwi głównie w rzucie karnym bo to było przy stanie 1 do 2 i losy spotkania mogły się odwrócić również wpływ miala druga stracona bramka gdyby Roman lepiej obliczył lot piłki to by ją złapał no i nasza skuteczosc do przerwy powinniśmy spokojnie prowadzić 3-1 ... Odczuwam niedosyt po tym meczu mam nadzieję i w to wierzę że na ligę będziemy grali bardziej zdeterminowani i zaczniemy wygrywać mecz za meczem.
kiciak1986!
PostWysłany: Pon 8:57, 16 Mar 2009    Temat postu:

sorrki za karnego, mój błąd. grałem na lewej pomocy, ale ciężko było grać w ofensywie bo lewy obrońca grał w środku....zamiast na lewej stronie i w razie kontry całe skrzydło mieli by do popisu..... pozdro
nexes77
PostWysłany: Nie 18:53, 15 Mar 2009    Temat postu:

Mecz słaby zwłaszcza w drugiej połowie! W pierwszej dużo strzałów oddanych które powinny wpaść do siatki w drugiej przestrzelnny rzut karny i stracona bramka po błędzie bramkarza w efekcie porażka 1 do 3. Osobiście stwierdzam że brakowało nam skrzydłowych pomocników to nie jest przypadek że ja gram bardziej na skrzydle lecz efekt tego że brakuje nam dobrych skrzydłowych. W pierwszej połowie nie oddałem żadnego strzału na bramkę miałem natomiast trzy podania stu procentowe z których tylko jedno zostało wykorzystane. Brakowało też naszego obrońcy z Radziejowa który grał w ostatnim meczu. Zauważyłem również poprawę kondycji dzisiejszego naszego lewego pomocnika niestety grałem na prawym skrzydle ataku a tam słabo zagrali nasi dwaj pomocnicy. Pozdrawiam

PostWysłany: Śro 23:01, 11 Mar 2009    Temat postu:

no misa zagrał bardzo dobrze, miał dużo ładnych sytuacji tylko żeby oddawał strzał Smile pozdro.
nexes77
PostWysłany: Śro 18:47, 11 Mar 2009    Temat postu:

Świstak to już jest historia trzeba go odłożyć no półkę. Będzie znany jako ktoś kto się wyróżniał ale nie jako dobry zawodnik lecz raczej postać
PostWysłany: Śro 15:52, 11 Mar 2009    Temat postu:

libra napisał:
ŚWISTAK TO LEKARSTWO NA CAŁE ZŁO ŚWISTAK ZOSTAŃ Z NAMI

Wink
nexes77
PostWysłany: Śro 14:14, 11 Mar 2009    Temat postu:

Nie sugeruje że świstak pisał na kogoś źle to raczej inni pisali na niego. W tym meczu najlepiej zagrał nasz prawy obrońca pokazał że chce grać w pierwszym składzie i mam nadzieję że tak się stanie.