Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 155

Skąd: z daleka

PostWysłany: Sob 13:14, 15 Lis 2008    Temat postu: wspominamy

tu piszcie wszystko to co najbardziej zapamiętaliście przez wszystkie lata swojej gry w Polonii np mecze sytuację bramki wyjazdy itp

Post został pochwalony 1 raz
nexes77

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 335

PostWysłany: Sob 19:44, 15 Lis 2008    Temat postu:

Jako kibic przewrotka malina który później wyjechał do szwecji najbardziej efektowna bramka to była w tej nowej Polonii! Jako bramkarz to obronione dwa karne z Cukrownikiem Fabianki był to najlepszy mój mecz w bramce! Pamiętam jak mi Szymon wybił piłkę która zmierzała do pustej bramki w Skórznie kiedy to graliśmy o utrzymanie a ja wyszedłem w 90 minucie z bramki by dać przewagę liczebną przy rzucie rożnym. Bramka kazia z naszej połowy w meczu z Lubrancem też piękna była. Mecz z Tęcza i ta granda! A później rewanż i wygrana 5 do 0 wszystkie bramki w drugiej połowie padły kiedy to po ulewie na niebie pokazała się prawdziwą tęcza. Pierwsze mecze kiedy to na mecz kibice Lecha przyjechali pociągiem! Mecz z Piotrkowem kiedy spadalismy z ligi a jedyne pkt zdobyliśmy w tej rundzie właśnie w tym derbowym meczu! Gram tu 6 lat i kocham ten klub trenuje tu od początku kiedy został reaktywowany czyli od 1999r mimo że przez sezon byłem zawodnikiem startu i to był mój pierwszy klub to tak naprawdę zawsze chciałem grać dla Bytonia. Po dwuch latach w Kruszynie otrzymałem koszulkę z nr 77 który stał się moim ulubionym. Pamiętam bramki majki z wolnego długie włosy a każdy strzał to bramka i potężne bomby Góry, cudowne rajdy kanciola który mijał obrońców jak chciał. Muszę wspomnieć też mecz kiedy to Marcin grał w bluzie Dortmundu bo brakło koszulek. Pamiętam sparing na naszym boisku Mienia Lipno z Goplanią Inowrocław, porażkę 12 do 0 w nieszawie. Wspomnę też jak to ostatnio okiwalem wszystkich zawodników Lidera i zostalem sfaulowany przed polem karnym. Pamiętam dużo i jeszcze napisze o czasach kiedy na naszym boisku na mecze chodziło po 200 kibiców!

PostWysłany: Sob 20:09, 15 Lis 2008    Temat postu:

Dzierżaś, ja też polubiłem ten klub, nie wiem czemu, ale mnie tu ciagnie, możę i nie łapie sie do składu, ale coś tu musi być. Tylko Polonia, Start Lech Poznan, Celtic Glasgow

szogun72

Posty: 155

PostWysłany: Sob 21:24, 15 Lis 2008    Temat postu:

pamietam te pierwsze mecze polonii jak jeszcze bylem gowniarz i pełno ludzi na meczach ze ciezko bylo znaleźć dobre miejsce do oglądania. dobry mecz w Wagańcu wygrany 2:1 z Topolka 5:0 z Piotrkowem 3:0 . pozniej trampkarze juniorzy i pierwszy samoboj i pierwsze bramki dla nas i teraz seniorzy mecz z Lubienianka 4:3 do przerwy przegrywaliśmy 0:3 i miny cwaniaków z Kruszyna jak przyjechali do nas po trzy punkty a dostali 1:5 i pojechali do domu .

harfa7

Posty: 110

PostWysłany: Nie 21:24, 16 Lis 2008    Temat postu:

oj Mecz Lebienianka Lubień kujawski - Polonia Bytoń 3 - 4 ( 3 - 0)
pamiętacie jak mi wegas kazał, w przerwe wejsc na bramke, a potem 3 - 1, 3 - 2, 3 - 3, 3 - 4, pamietajcie, ze w ostatniej minucie bodajrze weybronilem bardzo mocne uderzenie z dystansu Razz

PostWysłany: Pon 11:06, 17 Lis 2008    Temat postu:

Był, był tak pod koniec meczu, Dzierżaś może pamięta, no, ale ustawienie bylo zmienione, wiec lepiej sie grało (: dla takich chwil warto żyć Wink

nexes77

Posty: 335

PostWysłany: Wto 14:23, 18 Lis 2008    Temat postu:

Jest dużo osób które mogły by coś dodać szkoda że nie interesują się naszym forum.

nexes77

Posty: 335

PostWysłany: Śro 21:05, 26 Lis 2008    Temat postu:

... I sezon się zakończył spadł śnieg i nadchodzi zima podobnie widzę że jest z naszym forum. Cóż trzeba czekać do wiosny:)

Harfa

PostWysłany: Sob 12:09, 29 Lis 2008    Temat postu: Boisko

Mam Pytanie, w Radziejowie już jest, w Piotrkowie budują.
Czy wiadomo jest cos o budowie sztucznego boiska w Bytoniu bo jak wiadomo każda GMINA, a Bytoń to gmina musi mieć do 2010 sztuczne boisko inaczej wielka kare zapłaci a kasa na to jest i co z modernizacja naszego obiektu na Euro 2012 ?? słyszałem, że 3 mecze fazy grupowej maja u nas grać !!!
nexes77

Posty: 335

PostWysłany: Pon 16:54, 01 Gru 2008    Temat postu:

Ja już tyle rzeczy słyszałem że głowa mi pęka od tego. Ostatnio doszły mnie słuchy że na wiosnę mają robić trybunę za ławkami rezerwowymi ogrodzić boisko i zakładać nową murawę. Cóż co roku słyszę jakieś wieści ale co z tego? Efektów brak

menager

Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw 2:06, 04 Gru 2008    Temat postu: Wspomnienia

nexes77 napisał:

Masz rację, ale ja jestem tym, który chyba pamięta najwięcej i nie wiedziałem, że taka strona o Polonii wogóle istnieje.
Przytoczę jeden z pierwszych faktów. Pierwszy ligowy mecz reaktywowanej Polonii odbył się na naszym boisku 22 sierpnia 1999 roku z Kujawami Kozy, którego przegraliśmy 1:5. Był to zimny prysznic na rozgrzane głowy. Potem już było lepiej.

kiciak1986

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 89

PostWysłany: Czw 21:03, 04 Gru 2008    Temat postu:

ja pamietam ostatni mecz sezonu 07\08 z ogończykiem kikół, jak grały osoby ktorym po prostu chciało sie grać a nie mieć wiecznie pretensje, mecz spokojny, na luzie i 3:0 do przodu Smile dawidek wymiatał ostatniego, roman zj***ł karnego ale to było nie ważne Smile pozdr

nexes77

Posty: 335

PostWysłany: Wto 13:54, 06 Sty 2009    Temat postu:

Ciekawy jestem który to menager? Mecz z Kozami pamiętam byłem jeszcze kibicem później z Lechem też przegrany. No ale później było już coraz lepiej i wygrywaliśmy z nimi nawet gdy Lech miał 1 miejsce w A klasie to potrafiliśmy wygrać z nimi 2-0

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.poloniabyton.fora.pl Strona Główna -> Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)